Інтернет-магазин UA

Колекції

Компанія

 

ПРО БРЕНД


Бренд Voronin був заснований в 1961 році Михайлом Вороніним - одним з найвидатніших українських модельєрів, якого називали Метром чоловічого костюму. Всесвітнє визнання отримав завдяки створенню унікального макетно-жилетного методу пошиття костюму без примірок. Продукція бренду виготовляється на власному виробництві швацькій фабриці Voronin, яка є одним з лідерів швацької промисловості.  Торгова мережа представлена  більш ніж 80 фірмовими магазинами в Україні, країнах СНД та Європі.

ФІЛОСОФІЯ


Гідність, респектабельність та стримана елегантність костюмів Voronin  привертає увагу  успішних і впевнених ділових людей з високою репутацією. Костюм Voronin  більше ніж одяг, це стиль життя, приналежність до особливого суспільства. Філософія бренда "Voronin" це філософія життя. Нічого більш сучасного, ніж класичний костюм для ділового чоловіка ще не вигадано. Найважливіше це пропорції, що підійдуть саме вам. У костюмі Voronin поєднуються класичні традиції, висока якість, модні тренди та динаміка сучасного способу життя.

ОСОБЛИВОСТІ


Конструкція, технологія та екологія - це основні напрямки бренду. Головне завдання - зробити так, щоб чоловік в костюмі мав таку ж свободу рухів, як і без нього. Особлива увага приділяється екологічній чистоті виробу. Однією з переваг бренду Voronin є можливість підібрати костюм на будь-яку фігуру. 

ДОСЯГНЕННЯ


Покази колекцій Voronin демонструються в різних країнах. Voronin є рекордсменом "Книги рекордів Гіннесу", занесений в книгу "100 видатних особистостей світу моди" та удостоєний звання "Легенда моди". Бренд Voronin - володар престижних міжнародних нагород, серед яких Премія Світу "Престиж", "Золотий наперсток Парижу", "Краща торгівельна марка Італії", іспанська "Золота Арка Європи" та численні українські нагороди.

История бренда

img 1

1968


1968 р. патент на винахід жилетно-макетного методу;

Воронін Михайло Львович (1938-2012) - видатний український дизайнер, людина-легенда, чиє їм’я увійшло до 100 знаменитостей світу моди. Воронін - автор відкриття, яке вивчають і впроваджують у всьому світі. Це жилетно-макетний метод пошиття костюму без примірок.

Далее
img 1

1972 – 1984


Михайло Воронін починав свою трудову діяльність як звичайний кравець у 1954 р.

1964 р. – закрійник чоловічого верхнього одягу;

1972 р. – закінчив Київський технологічний інститут легкої промисловості;

1980 р. – кандидат технічних наук;

1985 р. – доктор технічних наук;

1975-1984 р. – повний кавалер Ордена Трудової Слави та володар Золотих медалей ВДНГ СРСР і УРСР

У цей період Михайло Воронін керує ательє, займається науково-дослідницькою роботою, читає лекції, веде всесоюзні школи, де впроваджує і навчає жилетно-макетного методу закрійників, що приїжджають з різних республік та країн світу. У чергу на пошиття костюму у Вороніна записуються за півроку вперед.

Назад Далее
img 1

1985 – 1990


У радянські часи, коли починалось становлення бренду Voronin,  ще не дозволяли писати власне ім’я, тому перші костюми від Вороніна були з етикетками ательє «Мода и время». «Мода» – це Михайло, «Время» – Воронін.

1985 р. – керівник фірми «Мода і час»;

1989 р. – перший авторський показ у Голівуді (США), де було представлено 30 моделей;

1990 р.  – показ у Відні (Австрія) в представництві Організації Об'єднаних Націй;

Назад

1968

1972 – 1984

1985 – 1990